Szarotka Górska

Apartament SZAROTKA GÓRSKA zaprojektowany w stylu alpejskim, wyposażony jest w stylowe meble zdobione elementami szarotki górskiej. Ściany pokryte ozdobnymi tynkami z motywami kwiatowymi.

Apartament znajduje się w samym centrum Zakopanego. W zasięgu ręki: restauracje, cukiernie, bary, cluby nocne, sklepy, apteki, komunikacja miejska.

Udogodnienia (obok obiektu):

  • przystanek autobusowy (dojazd do kolejki na Kasprowy Wierch, dworca autobusowego i kolejowego, Doliny Strążyskiej)
  • górne Krupówki (1 min na piechotę)
  • kultowa restauracja/klub muzyczny „Watra”
  • sklep monopolowy
  • najlepsza zakopiańska cukiernia „Samanta”
  • dworzec autobusowy i kolejowy (15 min na piechotę)
  • aquapark (10 min na piechotę)
  • Kościół (8 min na piechotę)

Apartament składa się z czterech części: dziennej, sypialni, pokoju kąpielowego i łazienki.

CZĘŚĆ DZIENNA wyposażona jest w wygodną rozkładaną sofę, dużą szafę, stół, 4 krzesła, konsolę z nocną lampką, telewizor LCD 51 cal z możliwością ustawiania ekranu w stronę części dziennej lub sypialni. Na ścianie z kamienia zamontowany został ozdobny kominek.

SYPIALNIA posiada duże łóżko małżeńskie z muślinowym baldachimem, nad łóżkiem podświetlony obraz. Vis a vis znajduje się aneks kuchenny z pięknie zdobionym kredensem wyposażonym w niezbędne naczynia, dzbanek bezprzewodowy, toster, małą lodówkę oraz płytę ceramiczną.

POKÓJ KĄPIELOWY z sypialnią połączono przeszkloną ścianą, którą w całości można zasłonić roletą. W centralnej części pokoju umiejscowiona jest przeszklona wanna z hydromasażem, koloroterapią oraz sterylizacją ozonową z 17 dyszami (w tym 3 LED). Jacuzzi posiada podświetlony panel sterowania z wbudowanym radiem oraz funkcją regulowania natężenia pracy pompy wodnej, czy dysz do hydromasażu. Całość dopełnia oświetlenie podłogowe, boczne kinkiety oraz węże świetlne.

ŁAZIENKA posiada zamkniętą kabinę prysznicową z hydromasażem, deszczownicą, nagłośnieniem i podświetleniem. Elektryczny grzejnik do suszenia ręczników, ogrzewanie podłogowe, suszarka do włosów, ręczniki (2 duże, 2 małe). Bogate i urozmaicone oświetlenie daje możliwość tworzenia wyjątkowego nastroju.

Zapewniamy Państwu dyskretną obsługę oraz intymną atmosferę!

ZAPRASZAMY